fbpx

Pamatujete si seriál Ztraceni? Moder přetvořil ostrov z pořadu do Far Cry 5

Poklop ve Fortnite nikoho nezajímá

Seriál Ztraceni byl svého času fenoménem. Pro některé jím stále je. Jedním z takových lidí je člověk stojící za YouTube kanále Un-break-able, rozhodl se proto využít rozsáhlý mapový editor ve Far Cry 5 a vytvořit v něm celý ostrov ze známého seriálu.

Far Cry Arcade, jak se mapový editor pro páté Far Cry oficiálně jmenuje, byl již při svém představení jako velmi univerzální a s „nekonečnými možnostmi“. Že to všechno nebyly jen marketingové kecy, dokazuje právě výtvor kreativního youtubera.

Ostrov sice kvůli limitacím editoru nebyl vytvořen v měřítku 1:1 a na jeho prozkoumání máte limit 10 minut, nachází se na něm však vše klíčové: pláž, jeskyně, stanice Dharma i ikonický maják. Příběhovou kampaň s nebezpečným černým kouřem a záhadnými anomáliemi ale nečekejte.

Mapu lze hrát pouze na PS4, najdete ji tam pod názvem „LOST TV series“. Případně se můžete podívat na podrobné představovací video přímo od autora mapy.

Čtěte také: Battlefield V se za týden dočká odhalení. Kam možná zamíří tentokrát a jak sledovat živý přenos?

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.