Zasoutěžte si s Assassin’s Creed Syndicate a zařaďte se do slosování o notebook Alienware!

Máme tu trojici skvělých cen, které mohou být vaše. A když nebudou, stále dostanete šanci soutěžit o pořádný kus železa!

SOUTĚŽ UKONČENA, DĚKUJEME ZA ÚČAST!


Dámy a pánové, jedna z největších letošních soutěží je tady! Ve spolupráci s českým vydavatelem Conquest (děkujeme za skvělé ceny!) nyní můžete vyhrát nejen stylové věcičky s motivy Assassin’s Creed Syndicate, ale dostat se i do slosování o další ceny, včetně notebooku za 55 tisíc!

Tentokrát se budeme ptát především na informace z naší recenze, kdo ji teda již četl, odpoví na soutěžní otázky prstem v nose. Pokochejte se cenami níže a pořádně si přečtěte informace k soutěži!

ACS_soutez_1304x589


  1. místo: Replika vycházkové hole se skrytou čepelí Jacoba Frye
  2. místo: Stolní hra dáma s elegantní koženou hrací plochou
  3. místo: Stylové kapesní hodinky

 

A to není ani zdaleka vše. Přestože třeba nevyhrajete v naší soutěži, budete automaticky svou účastí zařazení do slosování o pořádný herní notebook Alienware, sběratelské edice Assassin’s Creed Syndicate a další věcičky s motivy hry- celý seznam si můžete prohlédnout na stránkách soutěže.


Soutěž končí v pátek 18. 12. ve 12:00, výherce následně oznámíme zde v aktualizovaném článku a na našich facebookových stránkách. Soutěže se může zúčastnit pouze jedna fyzická osoba s jednou adresou.

Tak do toho formulář máte níže. Hodně štěstí!

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz