Domů » Články » Zúčastnili jsme se herního podcastu Virtuální světy Jamese Colea na rádiu Wave

Zúčastnili jsme se herního podcastu Virtuální světy Jamese Colea na rádiu Wave

Aktualizováno: Pusťte si díl s Perym!Původní příspěvek: Pokud pozorně sledujete náš Instagram, jistě víte, že jsem měl tu čest zúčastnit se nového herního podcastu. Co však určitě nevíte je to, že jsem dříve byl velký fanoušek rapu a když jsem se dozvěděl kdo je moderátor pořadu, probudila se ve mně náctiletá fanynka.

Pořad totiž moderuje James Cole, kterého možná znáte z uskupení Supercroo a kromě rapu jsou jeho vášní právě hry. Už tak jsem byl nervózní z výstupu v rádiu a když je navíc moderátor James Cole, nervozita ještě více naroste. Jakmile jsem ale dorazil do rádia, nervozita opadla a já mluvil o tom, co mám nejraději. O hrách.

Tématem byl Hideo Kojima a já prakticky nezavřel pusu. Jsem hodně zvědavý, co z téměř hodinového záznamu vzejde. Myslím si, že vše nakonec dopadlo velice dobře a poslechnout si mě budete moct už tento čtvrtek 12. prosince na stránkách Českého rozhlasu. Pokud si chcete čekání na díl o Hideo Kojimovi zkrátit, už nyní si můžete pustit první epizodu, kde se MC Gey a Krudanze rozpovídali o Half-Life.Source :
Vlastní
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X